Acest job nu mai este activ.

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Chiajna; București

Candidatul ideal

- Absolvent de studii medii
- Bune abilitati de organizare
- Atentie sporita
- Experienta in domeniu de minim 1 an

Descrierea jobului

- Activitate de incarcare-descarcare si picking
- Respectarea tuturor conditiilor de pastrare a marfii
- Manipularea marfurilor si accesoriilor de la locul de depozitare pana la locul destinat pregatirii livrarilor
- Pregatirea marfurilor conform avizelor de expeditie din sistem in stricta conformitate cu dispozitiile de livrare

 Benefici:
- Pachet salarial competitiv
- Tichete de masa
- Decont transport

Noriel este compania care aduce culoare si bucurie in lumea copiilor din Romania, inca din anul 1995. Cu peste 400 de angajati si peste 50 de magazine in toata tara, Noriel este mai mult decat liderul de piata – este locul in care jucariile se nasc si cresc intocmai ca un copil: de la conceptul in care investim ingeniozitate si pasiune pana la realizarea riguroasa, jucariile noastre ajung pe rafturile magazinelor... bine crescute! Daca vrei sa fii implicat in acest proces, Noriel te asteapta cu bratele deschise!

Ne consideram angajatii parteneri in activitatea de zi cu zi si sustinem dezvoltarea profesionala si stabilitatea echipei. Apreciem oamenii implicati si seriosi, asa ca ne bucuram sa crestem impreuna pentru cat mai mult timp.