Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

250 - 500 €

Candidatul ideal:
- sunt necesare studii si pasiune pentru domeniul tehnic: electronica, automatizari, IT
- cunostinte solide de electronica aplicata
- avantaj - specializare electronica/automatizari si/sau experienta in reparare, testare, depanare, montare, punere in functiune echipamente diverse
- permis de conducere categoria B - obligatoriu
- receptiv, capabil de a invata si dobandi repede cunostinte noi
- interpretarea si utilizarea rezultatelor furnizate de aparatele electrice si electronice
- cunostinte utilizare aparate de masura si control
- disponibilitate la deplasari in tara si program prelungit

Descrierea jobului:

- realizeaza diagnoza defectiunilor sistemelor electronice ale echipamentelor
- efectueaza servicii de intretinere echipamente, reparare sau inlocuire componente echipamente
- ofera indrumari colegilor din echipa tehnica in vederea mentenantei preventive si corective;
- determina tipurile si cantitatea de piese de schimb si materiale necesare pentru mentenanta echipamentelor
- raporteaza catre directorul tehnic asupra activitatii desfasurate
- organizeaza locul de munca propriu
- asigura calitatea lucrarilor executate

BENEFICII:
Pachet salarial atractiv - negociabil
Telefon de serviciu, masina de serviciu, etc.
Stagiu de pregatire extern asigurat de firma direct la producator
Garantia unui loc de munca stabil, contract de munca pe minim 5 ani

ACTE NECESARE PENTRU ANGAJARE:
- carte / buletin de identitate
- carnet de conducere cat. B valabil
- copii dupa diploma de studii si certificatul de calificare
Descrierea companiei:

SERVICE SI COMERCIALIZARE ECHIPAMENTE PROFESIONALE DE CURATENIE, ECHIPAMENTE PROFESIONALE HORECA, ECHIPAMENTE PROFESIONALE INDUSTRIA ALIMENTARA, ECHIPAMENTE PROFESIONALE FRIG INDUSTRIAL, ETC.