Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov; Hărman

Se recruteaza si din

Brașov

AMANN GROUP este unul dintre cei mai mari producatori de ata de cusut si de brodat din lume, cu o istorie de peste 160 de ani in domeniu si o pasiune pentru cusatura perfecta. Fabrica sa din Harman, Brasov, certificata ISO 9001 si ISO/TS 16949 este in extindere si recruteaza un Electronist.

Candidatul ideal:

  • Experienta de mimin 2 ani intr-o pozitie similara
  • Studii superioare tehnice
  • Limba engleza - nivel mediu/avansat
  • Cunostinte avansate de utilizare a pachetului MS Office;
  • Cunostinte operare SAP - constituie avantaj

Responsabilitati principale:

  • Testeaza, construieste, repara şi modifica componentele electronice, piesele, echipamentele şi sistemele, cum ar fi echipamentele informatice, instrumentele de control, echipamentele de testare şi echipamentele de lucru, controloarele si invertoarele.
  • Aplica principii şi teorii ale electronicii, ale circuitelor electrice, efectueaza testari electronice şi electrice.
  • Cerceteaza necesarul de echipamente şi componente, surse, preturi competitive, livrare şi costurile curente de funcționare.

Se ofera:

  • Mediu placut de lucru, alaturi de o echipa de profesionisti;
  • Salariu atractiv;
  • Prime anuale de sarbatori;
  • Bonuri de masa;
  • Card servicii medicale Basic Regina Maria;
  • Transport asigurat;
  • Training initial si periodic.

Asteptam sa ne trimiti CV-ul tau.