Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Reșița; Bocșa

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

600 €

CANDIDATUL IDEAL:
- dornic sa lucreze in domeniul instalatiilor electrice de joasa tensiune, cu experienta sau la inceputul carierei;
- loialitate si sinceritate in relatiile de serviciu;
- cunostinte despre generatoare, alternatoare, motoare auto (demontare, montare, functionare, reparatii, schimb lubrifianti, lucru dupa scheme electrice, cunostinte PC);
- capacitatea de a invata notiuni noi;
- permis conducere categoria B ;
- abilitati de lucru in echipa si precizie;
- seriozitate, responsabilitate si orientare spre calitate;- studii medii finalizate- profil electric, electromecanic (sau scoala profesionala).
- limba engleza nivel minim constituie avantaj.

RESPONSABILITATI:
Mentine la parametrii nominali de functionare generatoarele electrice si echipamentele;
Efectueaza revizii tehnice si interventii la generatoare;

Se ofera:
- salar motivant;
- bonificatii in conformitate cu polmtica interna a companiei.
- masina serviciu
Sediul punctului de lucru este in Bocsa (Caras Severin).