Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș; Oradea; Alba Iulia; Deva; Bistrița; ...mai multe

CANDIDATUL IDEAL:
- dornic sa lucreze in domeniul echipamentelor si masinilor industriale, cu experienta sau la inceputul carierei;
- seriozitate, responsabilitate, disciplina si orientare spre calitate;
- cunostinte despre motoare auto, (demontare, montare, functionare, reparatii, schimb lubrifianti, lucru dupa scheme , cunostinte PC);
- permis conducere categoria B;
- capacitatea de a invata notiuni noi;
- studii medii finalizate profil mecanic, electromecanic (sau scoala profesionala);
- abilitati de lucru in echipa si precizie;
- loialitate si sinceritate in relatiile de serviciu.

RESPONSABILITATI:
- Mentine la parametrii nominali de functionare motoarele si echipamentele;
- Efectueaza revizii tehnice si interventii la generatoare;
- Efectueaza livrari si PIF echipamente;
- Este implicat in identificarea posibilitatilor de imbunatatire/ eficientizare a activitatii.

Se ofera:
- salariu motivant;
- masina de serviciu
- bonificatii in conformitate cu politica interna a companiei