Adresa/adresele jobului

Cerinte:

  • Studii medii tehnice de specialitate - studiile superioare in domeniul tehnic reprezintă un avantaj.
  • Experienta necesară: minim 2 ani de zile;
  • Cunostinte tehnice: mecanica, hidraulica, pneumatica, electricitate;
  • Indemanare, precizie, rezistenta la stres, capacitate de lucru in echipa, responsabilitate;
  • Disponibilitate pentru 3 schimburi.

Responsabilitati:

  • Colaborează cu membrii echipei pentru îndeplinirea sarcinilor, creeaza şi menţine relaţii profesionale;
  • Identifica si rezolva probleme complexe evaluand rezultatele obţinute;
  • Citeşte desene de execuţie si interpretează planuri de operaţii;
  • Efectuează operaţii pregătitoare in vederea reviziilor;
  • Coordonează lucrări de montaj pentru organe de maşini şi mecanisme si execută lucrări de reglare şi întreţinere ale transmisiilor mecanice;
  • Utilizează tehnici de măsurare pentru determinarea / monitorizarea mărimilor fizice specifice proceselor industriale;
  • Stabileşte procesul tehnologic de asamblare, realizează produse specifice prin asamblări nedemontabile si efectuează lucrări de asamblare demontabilă

Oferim:

  • Pachet salarial format din salariu fix + multiple beneficii extrasalariale ( bonus pentru performanta, prima de Craciun, prima de Pasti, spor de vechime, prima de recomandare);
  • Ore suplimentare dublu plătite;
  • Tichete de masa;
  • Asigurare medicala privata;
  • Transport gratuit;
  • Transparenta si claritate in ceea ce priveste posibilitatea de promovare;
  • Un loc de munca sigur si posibilitatea de a creste si promova.