Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Reșița

CANDIDATUL IDEAL:

- dornic sa lucreze in domeniul echipamentelor (generatoare de curent) si instalatiilor electrice de joasa tensiune, cu experienta sau la inceputul carierei;

- seriozitate, responsabilitate, disciplina si orientare spre calitate;

- cunostinte despre generatoare de curent, alternatoare, motoare auto, (demontare, montare, functionare, reparatii, schimb lubrifianti, lucru dupa scheme electrice, cunostinte PC);

- permis conducere categoria B;

- capacitatea de a invata notiuni noi;

- studii medii finalizate profil electric, mecanic, electromecanic (sau scoala profesionala);

- abilitati de lucru in echipa si precizie;

- loialitate si sinceritate in relatiile de serviciu.

RESPONSABILITATI:

- Mentine la parametrii nominali de functionare generatoarele electrice si echipamentele;

- Efectueaza revizii tehnice si interventii la generatoare;

- Efectueaza livrari si PIF echipamente;

- Este implicat in identificarea posibilitatilor de imbunatatire/ eficientizare a activitatii.

Se ofera:
- salariu motivant;
- transport
- bonificatii in conformitate cu politica interna a companiei.