Detalii loc de munca

ELECTRICIENI PENTRU GERMANIA

Angajeaza Premium Talent
Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)
Tip job
Full time
Limbi vorbite
Germană - Mediu , Engleză - Incepator
Adresa
Recrutez candidati dispusi sa se relocheze
Da
Salariu net pe luna
1500 - 1700 €
Posturi disponibile
20

OFERTA cuprinde:

-  Contract pe perioada nedeterminata

- Contract nemtesc

- Salariu de la 15 euro brut la oră

- CAZARE GRATIS in apartamentele firmei

- Transport de la cazare la locul de munca

Cerințe:

- Formare profesională finalizată în domeniul electric,electronic, tehnologie de automatizare sau electronică industrială

- Cunoștințe și/sau experiență în cablarea mașinilor, conectarea mașinilor și construcția dulapurilor de comandă

 - Cunoașterea de bază a tehnologiei de automatizare

 - Cunoașterea tehnologiei datelor și telecomunicațiilor

Condiții:

- Calificare in domeniu si/sau experienta relevanta

- Limba germana comunicativ (nivel minim A2)

- permisul de conducere este necesar, dar nu obligatoriu

Responsabilități:

- Construcția și cablarea dulapurilor de distribuție și a sistemelor de control conform planului

- Asamblarea sistemelor de rutare a cablurilor• Lucrări de măsurare și testare a sistemelor electrice existente

- Crearea documentației

- Citirea desenelor tehnice

- Plasare profesionale cu oportunități de dezvoltare (Aus- und Weiterbildung).