Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

4-5 Piața 1 Mai, Cluj-Napoca

Candidatul ideal:

-studii medii in domeniul automatizari sau electrotehnic.
-persoana organizata si cu o gandire analitica
-capabil de a invata sa utilizeze tehnici si tehnologii noi
-abilitate de munca in echipa

Descrierea jobului:

Cerinte

-citeşte şi interpretează corect schema electrică;
-alege materialele, dispozitivele, echipamentele şi aparatele de măsură conform specificaţiilor din schemă;
-stabileşte traseul instalaţiei în funcţie de cerinţe şi disponibilităţi;
-montează tuburile de protecţie, conductorii şi echipamentele şi realizează conexiunile şi izolaţiile conform schemei şi normelor tehnice de securitatea muncii;
-pune sub tensiune instalaţia şi utilizează aparate, tehnici şi proceduri specifice pentru verificarea funcţionării acesteia;
-repară sau înlocuieşte eventualele echipamente defecte, conductori, izolaţii etc. conform cerinţelor.
-execută inspecţii periodice şi revizii tehnice ale instalaţiilor electrice
- constituie avantaj detinere autorizatiei ANRE
-disponibilitate de deplasare

Oferta (bonusuri, beneficii)
-contract de munca pe prioada nedeterminata
-pachet salarial motivant.
-posibilitati de dezvoltare intr-un mediu dinamic
-conditii de munca la standarde ridicate

Descrierea companiei:

Compania ELECTRO ENERGETICA s-a infiintat in anul 2006, activand pana in prezent pe piata in domeniul Instalatiilor Electrice pana la 20kV , al Telecomunicatiilor si Curentilor Slabi.
Strategia adoptata de catre compania ELECTRO ENERGETICA este de a acoperi cat mai multe sectoare in vastul domeniu al electricitatii si curentilor slabi prin aplicarea unei politici de preturi si tarife viabile adaptate la cerintele pietei, in dorinta de a oferi potentialilor clienti servicii de inalta calitate.