Acest job nu mai este activ.

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Descrierea postului:

- executa verificari si puneri in functiune a instalatiilor electrice de joasa si medie tensiune;
- executa probe si verificari de conductoare si cabluri electrice;
- executa probe si verificari pentru corpuri de iluminat si accesorii.

Cerinte:

- studii medii de specialitate, profil energetic, electrotehnic;
- experienta in domeniu minim 2 ani;
- experienta in activitatea de testare si PIF a echipamentelor;
- disponibilitate pentru program prelungit;
- permis de conducere (categoria B);
- autorizare ANRE II B (ANRE III B - constituie un avantaj);
- cunostinte parametrizare relee multifunctionale (ABB, Siemens, Schneider) - constituie avantaj;
- cunostinte parametrizare/verificare traductoare electrice SMART - constituie avantaj.

Beneficii Oferite

- Dezvoltarea unei cariere într-o companie de prestigiu
- Salariu motivant;