Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

410 €

Candidatul ideal:

- Studii in domeniul electric: scoala profesionala, liceu profil electric (calificare electrician);
- Reprezinta un avantaj experienta in realizarea de reparatii pe partea electrica si mecanica motoare electrice;
- Initiativa si dorinta de invatare;
- Responsabilitate si seriozitate;
- Persoana organizata, atenta la detalii;
- Abilitati de lucru in echipa, comunicare eficienta si respectuoasa cu clientii.

Descrierea jobului:

-Mentinerea, intretinerea/mentenanta si repararea motoarelor electrice (ascensoare);
-Transportul motoarelor electrice cu mijloacele de transport aflate in dotarea firmei si conform permiselor de conducere detinute de catre angajat;
-Manipularea motoarelor electrice la sediul firmei sau la punctele de amplasare in teren a acestora;
-Operatii de instalare, punere/repunere in functiune sau inlocuire a motoarelor electrice;

Beneficii:

- tichete de masa

- se ofera procent din lucrarile executate;

- salariul brut oferit: 410 euro;

Pentru mai multe informatii va rugam sa contactati direct Ascensorul Romservice Company.