Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Electrician – Montator Echipamente pentru Automatizari

Nivel cariera:  Mediu (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite:  romana, limba engleza constituie un avantaj

Adresa / adresa serviciului: Arad, Calea Zimandului nr. 30

Alphr Technology Europe, furnizor de echipamente automatizate și echipamente dedicate caută  electricieni talentati și entuziasti pentru a contribui la creșterea economică a companiei. Această oportunitate interesantă este un pas important in carieră pentru orice persoană ambițioasă și tehnică care dorește să se alăture unui lider de piață autentic.

Responsabilitățile principale asociate postului includ:

  • Constructia conform documentatiei a partii electrice si pneumatice a echipamentelor dezvoltate si proiectate de catre companie.
  • Participarea constanta cu implicare maxima in procesul de constructie a echipamentelor pentru asigurarea eficientei ridicate.
  • Va oferi daca este necesar, sprijin echipelor de asamblare mecanică de-a lungul ciclului de producție a echipamentelor.
  • Participa la instalarea echipamentelor la clientul final.

Cerinţe:

  • Abilitatea de a înțelege schemele electrice și pneumatice.
  • Abilitatea de a construi tablourile electrice si tablourile pneumatice pe baza schemelor existente.
  • Abilitatea de a ințelege automatizarea mașinilor - funcționarea și testarea senzorilor și a dispozitivelor de acționare.
  • Cunoștințe și abilități mecanice de bază.
  • Experiență minima de 2-3 ani într-o poziție similară.
  • Constituie un avantaj: cunoștințe primare despre circuite electronice.

Oferta noastră:

  • Perspectivă bună în carieră
  • Provocări diversificate într-o companie de înaltă tehnologie
  • Echipa profesională, tânără și dinamică
  • Pachet salarial atractiv bazat pe experiența si performanta personală
  • Card Tichete de masa 15 Ron / zi
  • Asigurări medicale private si de accident
  • re suplimentare platite
  • Experiență minima de 2-3 ani într-o poziție similară
  • Bonusuri: cu ocazia sarbatorilor de Paste, Craciun si performanta anuală

Dacă sunteți interesat de această oportunitate rară și interesantă de a vă alătura companiei noastre, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. cât mai curând posibil.