Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Cerinte:

Studii medii tehnice – scoala profesionala;
Calificare de electromecanic sau electrician;
- Dexteritate manuala – nivel mediu;
- Atentie la detalii – nivel mediu;
- Experienta de lucru: minim 1 an pe un post similar.

Descrierea jobului

Efectueaza intretinerea preventiva conform planului stabilit si efectueaza intretinerea corectiva a echipamentelor, masinilor si instalatiilor din departament, astfel incat acestea sa fie functionale la capacitatea optima.
Lucreaza conform schmelor electrice de la masinile din sectia de productie.
Responsabil de intretinerea preventiva si corectiva a urmatoarelor echipamente:

  • Masini de turnare sub presiune
  • Prese hidreulice si mecanice
  • Masini de sablat
  • Biaxuri, pistoale de debavurat, instalatii pneumatice
  • Masini de debavurat
  • Alte aparate si echipamente din department

Program de lucru în 3 schimburi, 6 zile cate un schimb, 2 zile libere  (ture de noapte, de week-end)

Beneficii:
Salariu Competitiv

Bonusuri
Transport Asigurat
Training
Tichete de Masa

Masa calda