Electrician_linii productie

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Clarismart Consulting cauta pentru unul dintre parteneri, companie multinationala, o persoana pentru postul de Electrician intretinere si reparatii linii de productie.

Responsabilitati:

- Dezvoltarea si îmbunătăţirea din punct de vedere electric a liniilor de producţie;

- Verificarea si dezvoltarea schemelor electrice pentru toate maşinile din Fabrica;

- Dezvoltarea si asistarea din punct de vedere electric a noilor proiecte;

- Participa la mentenanţa parţilor electrice a liniilor de producţie;

- Este responsabil de mentenanţa liniilor de producţie si maşinilor din aria desemnata;

Cerinte

- minim 1 an experienta in activitatea de electrician, in fabrica, pe linii de productie

- calificare in meseria de electrician

- cunostinte de specialitate in domeniu

- disponibilitate de a lucra in 3 schimburi.

Beneficii Oferite

- salariu atractiv, corelat cu experienta profesionala

- tichete de masa- bonus de performanta lunar

- prime de vacanta si de sarbatori

- asigurare medicala- transport asigurat.

Persoanele interesate sunt rugate sa transmita CV-ul la adresa de e-mail