Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Responsabilități:

  • Menținerea stației de betoane în permanentă stare de funcționare.
  • Intreținerea echipamentelor conform specificațiilor cărții tehnice a utilajelor prin efectuarea de inspecții periodice și revizii/reparații conform procedurilor interne.
  • Respectarea procedurilor SSM și identificarea riscurilor în zona de activitate.
  • Realizarea activităților de mentenanță preventivă și corectivă.
  • Gestionarea materialelor și pieselor de schimb.
  • Participare activă la activitățile desfășurate în stația mobila de betoane.

Ce oferim:

  • Pachet salarial motivant
  • Compensare ore suplimentare
  • Abonament clinica medicală privată
  • Prima de performanță
  • Prime de sarbatori legale
  • Pachet de beneficii flexibile
  • Asigurare de risc și accident
  • Pachet de relocare
  • Mediu de lucru în care sănătatea și siguranța ta sunt pe primul loc.

Cerințe:

  • Experiență relevantă într-un post similar în domeniul mentenanței electrice / mecanice
  • Studii medii profil electric, mecanic sau electromecanic
  • Dorință de a învăța utilizarea și întreținere echipamentelor de producție moderne
  • Capacitatea de a analiza și rezolva probleme
  • Promptitudine și profesionalism.