Acest job nu mai este activ.

Electrician JT/MT / Technician CATV

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Strada Preciziei, București

SC ELITE TROOPS SRL angajeaza Electrician JT/MT / technician CATV

Canditatul ideal:
- experienta minim 3 ani ca electrician / technician CATV;
- studii de specialitate (medii sau superioare);
- permis auto;
- corectitudine, tenacitate, seriozitate;
- dorință de îmbunătațire constantă a nivelului profesional;
- spirit și abilitate de lucru în echipă;

Responsabilitati:

- Instaleaza echipamentele de telecomunicatii;

- Executa lucrari de instalatii electrice de joasa si medie tensiune, dezvoltare si intretinere a retelei de telecomunicatii;(FTP/UTP/COAX);

- Asigura calitatea lucrarilor executate si respecta termenele prevazute;

- Asigura instalarea si service clientilor companiei;

- Comunica direct catre superiori starea lucrarii dar si problemele identificate;
- Executa linii electrice aeriene, subterane, posturi de transformare, statii electrice
- Executa mentenanta la instalatiile electrice
- Executa tablouri electrice

Ce oferim:

- pachet salarial atractiv
- contract de munca norma intreaga
- un colectiv tânăr și dinamic