Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, germană

Adresa/ adresele jobului

Bulevardul Theodor Pallady, București

Descrierea companiei AUROCON si a jobului:

Compania noastra are ca domeniu de activitate proiectarea, productia si mentenanta sistemelor de automatizare. Suntem specializati in echipamente de ridicat si solutii speciale. Pentru a ne completa echipa, suntem in cautarea unui electrician cu ambitii, pentru productia de tablouri electrice si de automatizare.

Candidatul Ideal:

- Capacitate de citire si înțelegere a desenelor mecanice si a schemelor electrice;

- Experienta in realizarea tablourilor electrice de automatizare si distributie;

- Abilitati tehnice si indemanare practica; Capacitate de organizare si planificare;

- Seriozitate si responsabilitate; Capacitate de lucru in echipa;

- Intelegerea de programe PLC constituie un avantaj;

- Disponibilitate la program flexibil;

- Cunostinte limba engleza, limba germana constituie un avantaj;

- Atestat ANRE, constituie un avantaj;

- Carnet conducere cat B;

Principalele sarcini si responsabilitati:

- Realizarea tablourilor electrice de automatizare si distributie, panouri si echipamente electrice de joasa tensiune in conformitate cu documentația tehnica;

- Instalarea si punerea in functiune a tablourilor panourilor si echipamentelor electrice;

- Verifica conformitatea executiei cu documentatia tehnica si completarea acesteia;

- Asista la întreținerea si repararea echipamentelor electrice la beneficiar pe perioada de garanție si post garanție;

- Colaboreaza cu Responsabilul de Proiect pentru identificarea solutiilor optime de executie;
- Isi organizeaza activitatea si spatiul de lucru;

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Pachet salarial motivant, corelat cu performantele obtinute;
- Posibilitatea de dezvoltare intr-un mediu de lucru dinamic si profesionist;