Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1000 €

Descrierea postului:
Lucrari de intretinere si  reparatii a instalatiilor electrice;

Intrerupe tensiunea si separa instalatia sau partea de instalatie , dupa caz, la care urmeaza sa lucreze;

Identifica instalatia sau partea din instalatie in care urmeaza a se lucra;

Verifica lipsa tensiunii si legarea imediata a instalatiei sau a partii de instalatie la pamant si in scurtcircuit,

Delimiteaza corespunzator conform . zona de lucru;

Verifica integritatea izolatiei ,ingradirilor,starea carcaselor ;

Program de lucru Luni-Vineri interval orar 08:00 - 16:30

Adresa: Strada Traian Vuia, nr. 2A, Blaj, jud. Alba

Beneficii:

Salariu atractiv
 Tichete de Masa;

Laptop si telefon de serviciu

Transport asigurat.

Cerinte:
Experienta de minim 5 ani intr-o pozitie similara;
Calificare electrician
Limba engleza - constituie avantaj;
Atentie distributiva, spirit de echipa;
Flexibilitate, rabdare, atentie la detalii.