Adresa/adresele jobului

 Smithfield Romania este o companie românească, al cărui principal obiect de activitate este producţia şi creşterea suinelor. Misiunea noastră este aceea de a contribui la dezvoltarea durabilă a agriculturii şi a sectorului zootehnic din România, în concordanţă cu cele mai bune practici ale Uniunii Europene. Elementele de bază în dezvoltarea durabilă a operaţiunilor noastre sunt: bunăstarea şi protecţia animalelor, biosecuritatea, protecţia mediului, dezvoltarea comunităţilor locale şi nu în ultimul rând, grija faţă de angajaţi.

Descrierea responsabilităţilor:

  • Intretinerea instalatiilor electrice de comanda si a instalatiilor electrice de forta(diagnosticare, reparare, modificare/imbunatatire)
  • Participa la toate activitatile de mentenanta corectiva si preventiva a instalatiilor electrice

Cerinte:

  • Studii medii, calificare in domeniu(scoala profesionala/liceu energetic sau industrial cu profil electric sau electromecanic).
  • Experienta in domeniu minim 1 an(electrician intretinere intr-un mediu industrial)
  • Cunostinte echipamente si actionari electrice(citire, interpretare scheme electrice)
  • Cunostintele de electropneumatica constituie un avantaj

Beneficii:

  • Mediu de lucru la un nivel motivant profesional;
  • Pachet salarial competitiv cu media in piata';
  • Tichete de masa;
  • O masa, de pranz, asigurata de companie;
  • Bonus de productie;
  • Prima de Paste si de Craciun.

*Prin transmiterea cv-ului dvs pentru aceasta pozitie sunteti de accord cu preluarea si prelucrarea informatiilor personale, ce vor fi accesate de persoanele responsabile cu procesul de recrutare in cadrul companiilor Smithfield Prod si Smithfield Romania.

Informatiile din cv vor fi utilizate numai in scopul recrutarii, vor ramane confidentiale si vor fi stocate timp dean. Prin transmiterea datelor dvs. personale sunteți de acord cu utilizarea acestora in scopul recrutarii in cadrul grupului