Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Alba Iulia; Sibiu; Sebeș

Cerinte :

- Studii profesionale de specialitate
- Cunostinte solide in depanare utilaje industriale
- Experienta in automatizari industriale si in intretinerea utilajelor cu comanda numerica
- Persoana serioasa, dinamica, responsabila, disciplinat profesional

Responsabilitati :

- Asigura alimentarea neintrerupta a fabricii cu energie electrica
- Verifica parametrii de functionare a tuturor echipamentelor si utilajelor
- Realizeaza activitati de intretinere, reparatii planificate si accidentale ale masinilor, utilajelor si instalatiilor pentru asigurarea functionarii lor normale si continuu
- Citeste si interpreteaza scheme electrice
- Respecta instructiunile de intretinere si reparatii primite

Beneficii :

- Salariu motivant si competitiv
- Bonuri de masa si transport

  • Interviu online
  • Sunteti dispus pentru munca in schimburi? Dar pentru munca suplimentara?
  • Care sunt pretentiile dumneavoastra salariale actuale ( suma neta) ?