Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

100 €

Candidatul ideal

  • Studii medii - calificare electrician
  • Experienta minim 1 an, in departamentul de mentenanta echipamente
  • Disponibilitate si flexibilitate pentru interventii
  • Persoana serioasa, responsabila
  • Capacitate dezvoltata de a lucra in echipa

Descrierea jobului

· Intretine si repara echipamentul electric al fabricii, conform documentatiei tehnice, a fisei echipamentului, in functie de programul de intretinere preventica (zilnic, saptamanal, lunar, etc.) si de rapoartele de intretinere

· Intretine si repara intalatia electrica a cladirilor si utilitatilor

· Asigura functionarea in bune conditii a echipamentului electric pentru protectia impotriva incendiului.

· Participa la montarea si punerea in functiune a utilajelor noi

· Participa la lucrari de extindere si modificare a instalatiei electrice

· Completeaza rapoartele de intretinere dupa efectuarea activitatilor specifice

· Raspunde de corectitudinea si realitatea datelor inscrise in formularele pe care le prezinta.

· Executa manevre de cuplare-decuplare in camera separatoarelor de medie tensiune si in camera de distributie de joasa tensiune kw

· La cererea superiorului direct, poate indeplini activitati diferite legate de implicarea in alte proiecte.

Descrierea companiei

  • Contract pe durata nedeterminata
  • Salariu atractiv
  • Program de lucru in 2 schimburi
  • Prima de Pasti si Craciun
  • Al 13- lea salariu
  • Transport asigurat