Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Târgoviște

Descriere post

  • Mentenanță preventivă și corectivă în instalații electrice de joasă tensiune
  • Asamblare de tablouri, panouri, cofrete și, în general, echipamente electrice de . în conformitate cu documentația tehnică
  • Montarea aparatajului, cablarea, etichetarea și verificarea funcționarii în conformitate cu schema electrică;
  • Participarea la controlul tehnic și de calitate al echipamentelor executate după finalizarea execuției;
  • Montarea și punerea în funcțiune a tablourilor, panourilor și echipamentelor electrice la beneficiar
  • Identificarea și remedierea în cel mai scurt timp a defecțiunilor / erorilor funcționale electrice din instalațiile/utilajele/liniile de producție ale clientului;

 Cerințe

  • Absolvent școală profesională / liceu profil electric, automatizări;
  • Atestat ANRE sau experiență în domeniu de minim 3 ani sau absolvirea unor cursuri de perfecționare în domeniu;
  • Bune cunoștințe de electrotehnică și automatizări industriale (PLC-uri, convertizoare de frecvență, bucle de măsură și acționare, senzoristică, interpretare scheme electrice)
  • Experiență în lucrări industriale, montaj, punere în funcțiune, testare
  • Experiență pe un post similar minim 3 ani
  • Abilități de comunicare, relaționare, lucru în echipă, serios, conștiincios, cu putere de munca și studiu, dornic de perfecționare
  • Abilități de organizare
  • Abilitatea de a lucra în condiții de stres, cu termene limită
  • Gândire analitică, inițiativă, atenție la detalii
  • Permis auto categoria B, cu experiență
  • Disponibilitate deplasare în țară

 Se oferă

  • Salariu conform cu cerințele din fișa postului
  • Posibilități de dezvoltare profesională
  • Mediu plăcut și cooperant
  • Stabilitate