Adresa/ adresele jobului

Brașov

anunta urmatorul post vacant:

                                                       ELECTRICIAN INTRETINERE- Permanent - Brasov

Responsabilitati:

  • Aplica procedurile de intretinere preventiva si inspectie ale instalatiilor electrice si ale instrumentatiei, in conformitate cu instructiunile inscrise in dispozitiile de lucru;

  • Efectueaza interventiile corective asupra instalatiilor electrice in conformitate cu planul de actiune comunicat;

  • Efectueaza lucrarile de intretinere si de reparatie ale instalatiilor electrice si ale instrumentatiei in conformitate cu instructiunile si procedurile de lucru si cu manualele de operare, asigurand respectarea standardelor de calitate ale proceselor si produselor;

  • Efectueaza inregistrari in fisele de monitorizare si/ sau baze de date.

Cerinte:

  • Diploma de electrician sau liceu industrial cu profil electric;

  • Autorizatie (certificare) ANRE - constituie un avantaj;

  • Persoana dinamica, atenta la detalii;

  • Bune abilitati de comunicare si de lucru in echipa;

  • Disponibilitatea de a lucra in schimburi (3 schimburi) si in program de tura continua;

Ce oferim:

  • Salariu motivant;

  • Tichete de masa;

  • Tichete cadou;

  • Bonus de performanta (lunar);

  • Al - 13 lea salariu;

  • Cota lunara de bere;

  • Servicii medicale si asigurare de viata;

  • Spor de noapte si spor de tura continua;

  • Orele suplimentare platite dublu (200%);

  • Oportunitati de dezvoltare profesionala;

  • Posibilitatea de a lucra cu ultimele tehnologii din domeniu.