Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

350 - 600 €

DESCRIEREA POSTULUI:
RESPONSABILITATI:
Montarea si punerea in functiune a tablourilor, panourilor si echipamentelor electrice;
Realizarea corecta din punct de vedere electric a instalarilor de componente si
echipamente, respectand procedurile tehnice standard;
Executarea in cel mai scurt timp a operatiilor tehnice necesare pentru remedierea defectelor / urgentelor aparute ce tin de competenta ta;
Respectarea prevederilor normativelor in vigoare si procedurilor de lucru specifice postului;
CERINTE
Cunostinte despre generatoare, pompe, tablouri si motoare electrice (demontare, montare, functionare, reparatii, lucru dupa scheme electrice) Constituie avantaj:
Citirea si interpretarea proiectelor de executie – urmarirea respectarii standardelor si de calitate;
Experienta pe un post similar minim 1-2 ani;
Absolvent scoala profesionala / liceu profil electric, automatizari;
Autorizatie ANRE, constituie avantaj
Abilitati de comunicare, relationare, lucru in echipa, serios, constiincios, cu putere de munca si
studiu, dornic de perfectionare;
Abilitatea de a lucru in conditii de stres, cu termene limita;
Seriozitate, precizie, responsabilitate si orientare spre calitate;
Permis de conducere categoría B, constituie avantaj;
BENEFICII:
Ambient de lucru tânăr, plăcut.
Salariu motivant proporțional cu aportul adus.
Contract pe perioadă nedeterminată.
Posibilitatea de a acumula cunoștințe noi în domeniu.

DESCRIEREA COMPANIEI:
INSTEL SRL, este o societate comercială în continuă expansiune în domeniul lucrărilor de instalații electrice civile și industriale, autorizată ANRE și care are implementat si aplica un sistem de management al calitatii in