Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Medgidia

Se recruteaza si din

Constanța

CRH Romania cauta candidati in vederea ocuparii pozitiei de Electrician pentru activitatea de ciment din Uzina Medgidia.

Responsabilitati:

Executa operatiuni la instalatiile electrice industriale specifice unei fabrici de ciment: reparatii, intretinere;
Instaleaza instalatii electrice specifice: generatoare, transformatoare etc.;
Mentine functionale si regleaza instalatiile electrice industriale pentru maximizarea si optimzarea consumului;
Utilizeaza o gama complexa de echipamente electrice specifice pentru reparatii si testari;
Asigura functionarea in parametri normali a instalatiilor electrice.

Profilul candidatului:

Domiciliu: preferabil Medgidia sau localitati limitrofe;
Studii medii si diploma/ atestat electrician;
Orientare catre respectarea normelor de securitate si sanatate in munca, precum si a celor tehnice;
Seriozitate, disciplina, abilitati de comunicare si lucru in echipa;
Dorinta de munca si capacitate de a efectua efort sustinut;
Experienta in domeniu constituie un avantaj.