Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

1000 - 1150 €

Candidatul ideal

Persoana serioasa, responsabila, perseverenta, flexibila, atenta la detalii, cu excelente abilitati de rezolvare a problemelor:

  • Calificare tehnica: electrician / electromecanic;
  • Experienta semnificativa in mentenanta tehnica pentru cladiri de birousri sau spatii comerciale (electric, termic, climatizare-hvac, etc.);
  • Adaptare rapida la noile tehnologii, asimileaza rapid informatiile tehnice;
  • Mobilitate si disponibilitate pentru a participa la interventii in caz de avarii;
  • Disponibilitate pentru program de mentenanta ( program in ture 12 cu 24 sau tura de zi 8h/zi ).

Descrierea jobului

  • Desfasoara activitati specifice de intretinere si reparatii a instalatiilor si echipamentelor electrice aferente cladirilor de birouri sau spatii comerciale;
  • Raspunde cu promptitudine la solicitarea responsabilului tehnic in realizarea lucrarilor de reparatii si intretinere solicitate de chiriasi;
  • Raspunde cu promptitudine la indeplinirea planului de mentenanta preventiva a echipamentelor din sfera sa de activitate, la indicatia Responsabilului Tehnic;

Oferim:

  • salariu net fix + bonus lunar de activitate + bonuri de masa, abonament medical,
  • locatie de munca stabila in zona Pipera, la aproximativ 5 minute de satia de metrou Pipera)