Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

  • cunostinte in domeniul tehnic, electrica si mecanica
  • cunoasterea sculelor de lucru- permis de conducere  B (avantaj B + E sau C + E)
  • reprezinta un avantaj experienta in realizarea de reparatii pe partea electrica si mecanica
  • disponibilitate pentru deplasari in tara pe termen scurt
  • initiativa si dorinta de invatare
  • responsabilitate si seriozitate
  • persoana organizata, atenta la detalii
  • abilitati de lucru in echipa, comunicare eficienta si respectuoasa cu clientii

Descrierea jobului

  • realizarea mentenantei la generatoarele  de curent (schimbare ulei, filtre etc.) si a altor operatiuni conexe in functie de caz
  • capacitatea de identificare si solutionare a diferitelor disfunctionalitati aparute si remedierea problemelor aparute
  • transportul generatoarelor de curent de la depozitul firmei la diferite locatii in Bucuresti si tara
  • se ofera training specializat
  • mediu de lucru antrenant.