Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Salariu brut pe luna

100 - 110 €

Locatie: Brasov, Campina, Sibiu, Mures, Alba-Iulia

Studii: medii / postliceale: scoala profesionala, profil electric sau curs de formare profesionala;

Experienta: minimum 2 ani pe un post similar in instalatii electrice de JT/MT/IT (posturi de transformare / statii electrice de transformare);

Cerinte / Abilitati:

  • Abilitatea de a lucra cu scheme electrice sau de automatizare - constituie avantaj;
  • Respectarea normelor SSM si procedurile de urgenta;
  • Disponibilitate pentru deplasari in santierele companiei;
  • Permis de conducere categoria B – constituie avantaj.
  • Fire sociabila cu bune abilitati de comunicare;
  • Capacitatea de a lucra in echipa;
  • Spirit organizatoric, focusat pe atingerea rezultatelor;

Responsabilitati:

  • Participa la lucrari in cadrul unei echipe de electricieni;
  • Executa lucrari pe partea de circuite secundare in posturi de transformare si statii electrice conform schemelor electrice;
  • Echipeaza tablouri electrice de protectie conform schemelor din proiect;
  • Identifica si amenajeaza traseele si amplasamentele electrice conform proiect;
  • Realizeaza lucrari de montare a echipamentelor si aparatelor electrice;
  • Realizeaza conexiunile cablurilor si conductoarelor la echipamentele electrice;
  • Executa lucrari de constructii montaj, revizii tehnice si reparatii in instalatiile electrice conform proiect;
  • Verifica si pregateste lucrarea pentru punerea in functiune a instalatiile electrice realizate;
  • Executa toate activitatile sau operatiunile necesare pentru terminarea lucrarilor.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant;
  • Bonusuri de performanta;
  • Beneficii non-financiare: instruire, certificari, training, etc.;
  • Atmosfera benefica dezvoltarii profesionale si personale.