Acest job nu mai este activ.

Adresa/ adresele jobului

Tăuții-Măgherăuș

Se recruteaza si din

Baia Mare, Seini

Candidatul ideal:

-Studii de specialitate;

-Experienta anterioara in automatizari si PLC constituie avantaj;

-Aptitudini de analiza si sinteza;

-Persoana organizata / atenta la detalii;

-Abilitati de planificare, coordonare, prioretizare si managementul timpului;

-Capacitate de lucru atat individual, cat si in echipa;

Descrierea jobului:

-Efectueaza intretinerea periodica, mentenanta si reglarea electrica a utilajelor de productie;

-Se asigura ca utilajele de productie functioneaza in parametrii normali din punct de vedere al liniilor si instalatiilor electrice;

-Efectueaza reviziile periodice ale instalatiilor electrice-liniilor de productie;

Beneficii:

-Oportunitate de dezvoltare profesionala;

-Salariul se va stabili in urma interviului;

-Tichete de masa + masa calda + transport Baia Mare si Seini + asigurare privata accidente de munca si boli profesionale + prime (Pasti, Concediu, Craciun);

Descrierea companiei:

Optibelt Power Transmission Srl face parte din grupul german Arntz Optibelt Gruppe, cu sediul central in Germania, unul dintre liderii mondiali care ofera solutii tehnologice de calitate pentru transmisii.