Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Crevedia

Cerinte:

  • Experienta minim 5 ani
  •  Experienta in automatizari

Responsabilitati principale

  • Repune sub tensiune instalaţia electrică în vederea verificării calităţii lucrării;
  • Inlocuieşte/repară echipamentul electric defect;
  •  Identificare echipamente şi componente defecte, în vederea remedierii;
  • Intretinere si verificari automatizari verificari electrice dintr-un abator
  • Scoatere de sub tensiune echipamentele electrice conform normelor tehnice de securitate a  muncii şi PSI;
  • Exercitare verificări asupra instalaţiilor electrice, vizual, auditiv sau cu ajutorul aparatelor de - măsură, prin proceduri adecvate, în vederea respectării normelor PSI;
  • Alege sculele, materialele şi aparatele de măsură conform schemei de lucru;
  • Reface izolaţia circuitului şi legăturile de împământare conform normelor tehnice;
  • Remediază eventualele defecte şi prezintă lucrarea pentru recepţie.

Oferim:

Pachet salarial atractiv + bonus de perfromanta

Masa calda de pranz

Abonament medical clinica privata

Contract perioada nedeterminata

  • Interviu online
  • Punctul de lucuru este in Crevedia, DB. Locuiti departe?