Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Iași; Oradea

Evotracking, companie de top in domeniul implementarii de solutii de monitorizare prin GPS, recruteaza in Oradea si Iasi.

Candidatul ideal:

  • studii medii in domeniul tehnic;
  • cunostinte minime in domeniul electrica/electrica auto;
  • cunostinte elementare operare PC;
  • responsabil,  dornic de a asimila noi cunostinte;
  • carnet de conducere categ. B, experienta minim 2 ani.

Responsabilitati:

  • executa lucrari de instalare a sistemelor de monitorizare GPS si a senzorilor de nivel combustibil;
  • efectueaza constatari si actiuni specifice pentru remedierea defectiunilor;
  • interactioneaza constant cu Departamentul Suport Tehnic.

Beneficii:

  • pachet financiar atractiv;
  • tichete de masa;
  • masina de serviciu, laptop, telefon mobil;
  • echipament de lucru;
  • se asigura pregatire in vederea insusirii cunostintelor tehnice;
  • lucrul intr-un mediu atractiv.