Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

282 Calea Aurel Vlaicu, Arad

Cerinte:

  • Calificare de electrician auto;
  • Experienta in diagnosticarea defectiunilor la instalatia electrica a vehiculului si in remedierea acestora;
  • Experienta in repararea componentelor electrice;
  • Constituie un avantaj cunostinte de electronica si diagnoza auto computerizata;
  • Orientare spre calitate;
  • Orientare catre rezultate si atingerea obiectivelor;
  • Abilitati foarte bune de comunicare si relationare cu colectivul;
  • Capacitate de organizare;
  • Punctual, corect, riguros.

Descrierea jobului de Electrician auto service:

  • Preia de la superiorul sau si rezolva sarcinile cu privire la vehiculele aflate la reparat;
  • Diagnosticheaza instalatia electrica si remediaza defectiunile depistate;
  • Propune un plan de reparatie in cazul defectiunilor complexe;
  • Colaboreaza cu colegii si superiorii in gasirea solutiei optime pentru fiecare defectiune;
  • Efectueaza testele necesare pentru verificarea calitatii reparatiilor;
  • Intretine corespunzator si inventariaza permanent echipamentele si sculele cu care lucreaza.

Beneficii:

  • Salariu fix + tichete de masa;
  • Contract de munca pe durata nedeterminata;
  • Conditii optime de munca;
  • Posibilitatea de dezvoltare profesionala.