Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

700 - 1100 €

 Cautam coleg care sa se implice in dezvoltarea partii electrice a noii hale de productie, aflata acum la stadiul de santier.

 Responsabilitati:

1. Urmareste, supervizeaza si se implica in dezvoltarea instalatiilor electrice de la nivel de santier;
2. Urmareste functionarea echipamentelor, raporteaza anomaliile/nerespectarea parametrilor normali de functionare;
3. Realizeaza interventii la sistemele electrice: reparatii minore, alte lucrari in conformitate cu procedurile interne ale companiei;
4. Realizeaza inspectii / verificari periodice ale instalatiilor electrice, recomandari pentru activitati preventive de mentenanta;
5. Asigurara mentenanta permanenta in orice zona a fabricii;
6. Efectueaza toate lucrarile cu un inalt simt de responsabilitate.

Profil candidat:
- Studii tehnice, calificare in domeniu;
- Experienta profesionala anterioara; constituie avantaj lucrul pe un proiect asemanator.

Oferim pachet salarial atractiv si posibilitatea de a creste in cariera.