Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Candidatul ideal

Cerinte:
Studii medii sau superioare in domeniul mecanica, electrotehnica/electric, automatizari;
Atentie la detalii si implicare;
Spirit de echipa;
Spirit organizatoric;
Dorinta de evolua profesional;
Experienta in domeniul productiei constituie un avantaj.
Descrierea jobului

Responsabilitati:

Efectuare de revizii tehnice, întreținere și reparații la instalații, mașini, utilaje electrice
Efectuare de întreținere și reparații la instalații automatizate, citirea unei scheme de automatizare, automatizari PLC(principii), automatizari prin controlere, arhitectura buclelor de reglaj.
Executare de modificări și recondiționări tehnice la instalații electrice
Executare de măsurători electrice după instalări și/sau reparații la mașini și utilaje, cât și apreciere a stării lor tehnice
Depanarea instalatiilor electrice si de automatizare(tehnici, aparatura utilizata, diagniosticarea defectiunilor).
Componente electrinice active, passive, rolul lor in circuite.
Identifica in permanenta noi posibilitati de reducere a costurilor de productie si face propuneri in acest sens;
Se informeaza in permanenta si isi insuseste parametrii si normele de functionare a utilajelor,

Beneficii:

Instruire la locul de munca;
Salariu va fi corelat cu performanța și priceperea
Plata orelor suplimentare daca este cazul
Sunt admise și persoanele fără experiență
Program Luni-Vineri: 08-16
Salariu motivant și plătit la timp
Carte de muncă
Bonusuri de performanță
Colectiv plăcut
Telefon și mașina pe durata programului

Avantaje:
Permis conducere cat. B
Experiență in domeniu
Cunoștințe SISTEME DE SECURITATE

Salariu negociabil in functie de pricepere