Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 700 €

Societate autorizata in domeniul sistemelor de securitate la incendiu si instalatii electrice suntem in cautarea unui coleg.
Astfel, angajam ELECTRICIAN.
RESPONSABILITATI/BENEFICII:

CERINTE:
- Cablarea, programarea, punerea in functiune a sistemelor;
- Intocmeste documentele aferente fiecarei lucrari in parte;
- Carnet de conducere cat. B (Avantaj)
- Liceul absolvit cu diploma de bacalaureat;
- Nivel mediu de operare PC;

CANDIDATUL IDEAL:
- Persoana intuitiva, entuziasta, organizata, perseverenta;
- Capacitate de planificare, stabilire a prioritatilor;
- Solutionare eficienta si rapida a problemelor ivite;
- Atent la detalii si organizat;
- Necesita cunostiinte tehnice.
- Studii medii/superioare finalizate (minim absolvent de liceu)
- Fara cazier
- Apt pentru lucrul la inaltime
- Serios, spirit de echipa, gandire pozitiva,

BENEFICII:
- Training tehnic in domeniul sistemelor de securitate;
- Posibilitate de avansare in functie de rezultate;
- Mediu de lucru placut si profesionist, intr-o echipa tanara;
- Posibilitatea de a lucra cu echipamente si scule profesionale, de ultima generatie;
- Pachet salarial motivant in functie de capacitatea de dezvoltare;
- Tichete de masa

DESCRIEREA COMPANIEI:
Suntem o companie cu vechime mai mare de 10 ani in domeniu, care isi respecta in aceeasi masura si clientii si angajatii.
Ne-am dezvoltat in ultimii ani datorita atentiei pe care o avem fata de clienti. Ne ghidam dupa principiul ca fiecare client trebuie tratat in mod special.
Scopul nostru este să oferim soluţii de securitate ce asigură clienţilor noştri îmbunătăţirea, eficientizarea şi creşterea gradului de protecţie. În relaţiile noastre de afaceri punem preţ pe integritate, onestitate, corectitudine şi etica.