Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, franceză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

300 - 600 €

Descrierea jobului

Va integrati intr-o echipa de santier si asigurati o buna desfasurare a activitatii, realizand urmatoarele sarcini :
Montare de jgheaburi, trasee electrice si pneumatice, racordare dulapuri electrice, etichetare
Citire si intelegere schema electrica si pneumaticaIn functie de experienta si autonomia dvs., veti fi incadrati in grupuri de lucru.
Puteti de asemenea sa participati la santiere in afara tarii.
PACHET SALARIAL MOTIVANT + ALTE BENEFICII

Candidatul ideal

Aveti o experienta de lucru pe “teren”. Sunteti dotat cu o adevarata dorinta de a invata, aveti spirit de echipa, dorinta de a stabili o atmosfera de munca stimulenta impreuna cu colegii dvs., si o puternica curiozitate tehnica.
Aveti o experienta industriala si cunoasteti in mod aparte sectorul automobile cu standardele sale.
Doriti sa va alaturati unei echipe dinamice, sa profitati de oportunitati reale si sa participati la proiecte inovatoare.
Aveti mobilitate pentru deplasarea in afara tarii.

Descrierea companiei

Cimlec Industrial este o filiala in Romania a societatii CIMLEC Industrie (Franta) si membra a grupului Gorge. Cu o echipa tanara si cu o experienta de peste 50 de ani in industrie, societatea ofera solutii la cheie in 4 ramuri ale industriei: - automatizare - electrica/pneumatica - robotica - mecanica - mentenanta

Organizarea ne permite sa asiguram toate etapele unui proiect, in oricare dintre cele 4 meserii iar experienta in domeniu , ne permite sa intervenim in orice faza a proiectului.