Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

450 - 540 €

Descrierea jobului:

Daca veti fi selectat, veti avea de indeplinit urmatoarele atributii:

Pentru lucrari de intretinere preventiva si mici reparatii

- Efectueaza lucrări de întreţinere, reparaţii şi înlocuire la instalaţii de complexitate medie din firmă conform procedurilor specifice de lucru şi în condiţii de siguranţă.
- Efectuează lucrări de demontare şi recuperare a materialelor din instalaţiile electrice demontate.
- Verifică protecţia prin legare la nul şi / sau împământare.
- Execută lucrări de refacere a legăturilor de împământare.
- Participă la construcţia tablourilor de distribuţie.
- Montează corpurile electrice de iluminat.
- Remediază defecţiunile provocate de scurtcircuit în instalaţiile electrice şi ia măsuri pentru prevenirea lor.
- Execută orice alte dispoziţii date de superiorul ierarhic direct sau de supraordonaţii acestuia în realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei în limitele respectării temeiului legal.

Candidatul ideal:

- Studii: scoala profesionala / liceu de specialitate (energetic);

- Spirit de echipa, implicare, inițiativă si rigurozitate;

Ordonat și disciplinat.

Beneficii :

Oferim pachet salarial atractiv si un mediu de lucru

Suntem o societate de constructii in plina dezvoltare si asteptam sa te alaturi echipei noastre!