Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Se recruteaza si din

Săcele, Zărnești, Sânpetru, Râșnov, Cristian, Hărman

Nivel carieră: Cu experienta minima

Localitate: Brasov si imprejurimi

Tipul postului: Full time

Cum ne dorim să fii? - Cerințe –

  • Persoane cu studii medii;
  • Persoane ce detin o autorizatie sau calificare;
  • Persoane disponibile la deplasari si program de lucru in schimburi;
  • Persoane punctuale si responsabile;
  • Insusiri de personalitate: seriozitate, responsabilitate, loialitate, hotarare si autocontrol;
  • Calitati de bun organizator si spirit de echipa.

Ce vei face?  - Responsabilități -

  • Face necesarul de material solicitand sa fie aprovizionat la timp cu tot ce este necesar executarii lucrarii;
  • Raspunde de sculele , utilajele,aparatele,dispozitivele,uneltele pe care le are in primire;
  • Intrerupe tensiunea si separa instalatia sau partea de instalatie , dupa caz, la care urmeaza sa lucreze;
  • Identifica instalatia sau partea din instalatie in care urmeaza a se lucra;
  • Verifica lipsa tensiunii si legarea imediata a instalatiei sau a partii de instalatie la pamant si in scurtcircuit;
  • Verifica integritatea izolatiei ,ingradirilor,starea carcaselor;
  • Verifica instalatiile de protectie prin legare la nul si/sau legare la pamant;
  • Verifica echipamentul de protectia muncii.

Ce îți oferim?...și alte beneficii...

  • Posibilitatea unui loc de munca sigur;
  • Salariu atractiv;
  • Tichete de masa;
  • Bonusuri;
  • Transport asigurat;
  • Instruire la locul de munca;
  • Dezvoltare profesionala continua intr-un mediu placut, alaturi de o echipa formata din profesionisti.