Detalii loc de munca

Electrician

Angajeaza Premium Talent
Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Salariu net pe luna
700 - 800 €
Posturi disponibile
1

Candidatul ideal

- calificare de electrician
- capacitate de citire/intelegere a desenelor mecanice si schemelor electrice
- experienţă de minim trei ani in domeniu
- disponibilitate de a calatori
- persoana proactiva si organizata
- cunostințe minime de operare PC (constituie un plus)
- permis de conducere cat. B (constituie un plus)

Descrierea postului

- studiaza documentia si semnaleaza eventualele neconcordanțe intre documentatie si lista echipamente aprovizionate;
- gestionează materialele consumabile (cabluri, sisteme de etichetare, conectori, suporti etc.) si emite necesare de materiale pentru acestea
- asambleaza tablouri, panouri si echipamente electrice de joasa tensiune in conformitate cu documentatia tehnica
- cableaza, eticheteaza si verifica functionalitatea tabloului in conformitate cu schema electrica;
- participarea la controlul tehnic si de calitate al echipamentelor dupa finalizarea executiei acestora
- participa la instalarea si punerea in functiune a tablourilor si a instalatiei

Descrierea companiei

Robotsnet Consulting SRL este lider pe piata aplicatiilor robotizate din Romania avand peste 350 de roboti integrati in diferite aplicatii la cheie precum debavurare, manipulare, sudura, paletizare, sisteme de vizualizare.