Acest job nu mai este activ.

Electrician santier, asistenta tehnica si service

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

București

Cerinte:

  • electrician calificat pentru constructii civile si industriale in Bucuresti;
  • absolvent de scoala profesionala sau studii tehnice- specializare electrician;
  • experienta in lucrari medii si mari;
  •  apt pentru lucru la inaltime;
  • constituie avantaj experienta in executarea sistemelor de control acces, TVCI, semnalizare incendii, avertizare efractie, CATV, etc;
  • program de santier.

Responsabilitati:

  • executia lucrari de instalatii electrice joasa tensiune pentru constructii civile si industriale (montare corpuri de iluminat, montare doze de conexiuni si de aparataj electric, montare tablouri electrice, montare tuburi PVC, pat de cabluri, conductori de impamantare, sistem paratrasnet, remediere instalatii electrice), etc.
  • instalarea, punerea in functiune si intretinerea sistemelor de control acces, TVCI, semnalizare incendii, avertizare efractie, CATV, etc.;
  • executa probe si verificari la aparatajul electric si accesorii.

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • pachet salarial motivant (inclusiv bonuri de masa);
  • plata orelor suplimentare;
  • training si certificari de specialitate;
  • mediu de lucru stimulant si posibilitatea dezvoltarii profesionale.

Descrierea companiei

Compania NEOTRONIX se poziţioneaza in topul firmelor din domeniul instalatiilor electrice, fiind printre putinii integratori din Romania ce pot oferi o gama completa de servicii.
Compania este structurata astfel incat fiecare divizie sa se bucure de o atentie calificata, de profesionisti pregatiti la cel mai inalt nivel si de servicii prestate la cel mai inalt rang.