Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Slobozia; Călărași; Lehliu; București

Responsabilitati:

  • Executarea verificarea contoarelor de inductie, statice si electronice monofazate si trifazate in montaj direct, semi-direct sau indirect;
  • Identificarea orice inadvertanta privind securizarea grupurilor de masura la toate categoriile de clienti intocmind cu maxima responsabilitate documentele specifice definite in procedurile in vigoare;
  • Executarea remediari de complexitate redusa privind grupurile de masura in montaj direct depistate cu neconformitati, de exemplu: inlocuire contoare defecte, succesiunea inversa, alimentare moddem telecitere etc;
  • Indeplinirea ordinelelor de lucru executate zilnic, incercand sigiliile montate pe Grupul de Masura;
  • Participarea la executia hartilor de utilitati de pe retelei de medie tensiune;
  • Operarea pe PC in programe pentru gestiunea clientilor si a interventiilor.

Candidatul ideal:

  • Nivel de experienta preferat 0-5 ani;
  • Diploma de electrician (sa fi absolvit Scoala Profesionala de Electricieni/ Liceu cu profil electric/ scoala de maestri);
  • Foarte bune cunoastinte tehnice din domeniul energetic;
  • Sa aiba permis de conducere categoria B.