Acest job nu mai este activ.

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Pitești; Ștefănești

Se recruteaza si din

Mioveni

Candidatul ideal

Pregatire de baza: studii medii – diploma de bacalaureat
Pregatire specifica: certificat de calificare – electrician intretinere si reparatii

Descrierea jobului

Sarcini si responsabilitati:
a) Efectueaza interventii de urgenta la sistemele tehnice de natura electrica;
b) Asigura efectuarea lucrarilor de natura electrica privind reparatii ale instalatiilor;
c) Efectueaza alte lucrari la cerere la instalatiile electrice utilizate in conformitate cu procedurile interne aprobate (lucrari cu scoaterea de sub tensiune);
d) raspunde de efectuarea corespunzatoare a activitatilor din caietul de sarcini ale obiectivului, conform graficului de lucru.
e) raspunde de calitatea lucrarilor efectuate si de raportarile intocmite catre superiorul ierarhic

Beneficii:
Pachet salarial motivant: salariu fix + plata orelor suplimentare efectuate daca este cazul + bonificatii in functie de performante + prime de Sarbatori si ocazii speciale.

Descrierea companiei

Societatea a fost înfiintata in anul 1997, ponderea activitatii fiind detinuta de comert. Treptat, ca obiect prioritar de activitate, locul comertului a fost luat in urma investitiilor si a dezvoltarii firmei de productie si prestari servicii. Cu o structura stabila si bine definita, având propriul departament de proiectare, odata cu dezvoltarea societatii, . Electro Metal Construct EMCO . s-a afirmat printre constructorii de retele electrice de joasa, medie si înalta tensiune, continua preocupare pentru ridicarea calitatii produselor si serviciilor furnizate impunând aplicarea de catre companie a Sistemului Integrat de Management Calitate / Mediu / Sanatate si Securitate Ocupationala, conform SR EN ISO 9001:2008, SR EN ISO 14001:2005, SR OHSAS 18001:2008, certificarea fiind acordata de . AEROQ . Bucuresti, organism acreditat pentru certificarea Sistemelor Integrate de Management. Totodata societatea beneficiaza de atestarea . - AUTORITATEA NATIONALA DE REGLEMENTARE IN DOMENIUL ENERGIEI Bucuresti, pentru servicii de proiectare, montare, executie, reparare sau modernizare retele electrice, statii si posturi electrice de transformare la tensiuni dekV.