Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Candidatul ideal

Absolvent sau student cu diploma de licenta/adeverinta la psihologie, psihopedagogie speciala, medicina, teologie, sociologie sau facultati similare pentru a lucra cu un copil cu intarzieri in dezvoltare, in colaborare cu alti specialisti acreditati BCBA ().
Candidatul ideal este o persoana care iubeste copiii si ii place sa lucreze cu ei. Este perfectionist, creativ, energic, colaboreaza bine cu familia si echipa de specialisti si ii place sa invete. Nu este necesara experienta in domeniu.

Descrierea jobului

Pozitia ofera posibilitatea specializarii in domeniul Analizei Comportamentale Aplicate (ABA) si construirea unei cariere sub indrumarea/supervizarea unei echipe de profesionisti in domeniu.
Inclus in program este un training RBT () de 40 de ore, sustinut de Alina Bobarnac, coordonator acreditat BCBA.

Despre noi

Suntem o familie cu un copil de 4 ani si jumatate cu intarziere in dezvoltare si dorim crearea unei echipe formate din parinti, terapeuti si coordonator in cadrul careia sa lucram pentru recuperarea copilului nostru.

Caut 2 persoane, fiecare part-time (4-5 ore/zi).