Adresa/ adresele jobului

Pitești

Gradinita particulara acreditata recruteaza: EDUCATOARE

Candidatul ideal:

- sa iubeasca si sa respecte copiii si copilaria

- absolventa de Liceul Pedagogic sau Universitate - Departamentul pentru Pedagogia Invatamantului Primar si Prescolar

- persoana serioasa, creativa, cu mult entuziasm si spirit de echipa, dedicata lucrului cu copiii si FOARTE DORNICA DE PERFECTIONARE PROFESIONALA

Responsabilitati:

- pregatirea si implementarea programului educational pentru grupa de prescolari de care raspunde

- stabilirea unei relatii adult - copil bazata pe respect, empatie si colaborare

- construirea si mentinerea mediului de invatare ordonat si atractiv pentru copii, impreuna cu echipa din care face parte

- pregatirea si implementarea activitatilor extracurriculare, proiectelor si programelor educative

- sprijinirea copiilor in vederea parcurgerii cu succes a programului zilnic

Oferim:

- pachet salarial motivant si atractiv, in functie de experienta si performante

- masa de pranz gatita in bucataria proprie

- conditii exceptionale de lucru

- mediu de lucru placut, dinamic si echipa tanara - mediu relaxat cu oameni relaxati

- locul ideal pentru dezvoltarea profesionala

- respectarea zilelor legale libere

Ne dorim colaborari pe termen lung menite sa ofere un mediu stabil si coerent comunitatii de copii si sa construiasca o echipa profesionala puternica.