Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 700 €

CANDIDATUL IDEAL

-Studii medii / superioare economice;
-Bune cunostinte de operare PC, in special Excel;
-Cunostinte de contabilitate primara;
-Experienta in utilizarea de programe de facturare / gestiune;
-Experienta in operari contabile de contabilitate primara;
-Bune abilitati de relationare, comunicare si lucru in echipa.

RESPONSABILITATI  Sighet:

-Primirea şi păstrarea valorilor (bani şi tichete valorice) din vânzarea produselor şi eliberarea bunurilor din magazin pe după incasarea contravalorii acestora;
-Verificarea activitatii casier si operator facturare, operatiuni legate de intrare/iesire numerar in magazin finisaje si structuri.
-Supravegherea si mentinerea unui control financiar intern asupra clientilor.

BENEFICII

1. Pachet salarial motivant format din salariu fix si bonuri de masa;
2. Zile suplimentare la concediul de odihnă în functie de vechime;
3. Posibilitea de a achizitiona produsele si serviciile companiei la preturi preferentiale;
4. Diverse bonusuri ocazionale;
5. Traininguri interne, mediu de lucru placut;
6. Posibilitatea de a avansa in cariera.