Adresa/ adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Cerinte:

- Studii superioare finalizate;

- Curs de Inspector Resurse Umane;

- Experienta in domeniul resurselor umane/salarizarii minim 3 ani;

- Cunostinte MS Office (Excel, Word);

- Cunostinte solide de legislatia muncii

- Cunoștințe de contabilitate de bază;

- Persoană dinamică și dedicată;

- Abilitate de a utiliza programe informatice de contabilitate;

- Foarte bune abilitati de organizare, concentrare, analiza;

- Atentie distributiva si rezistenta la stres.

Responsabilitati:

  • Pregatirea documentelor de lucru ale angajaților, modificarile care intervin in contractul de munca si a documentelor eliberate, prevazute de lege;

  • Asigura desfasurarea activitatilor specifice de salarizare: verifica pontaje, state de plata si asigura plata salariilor si distribuirea tichetelor de masa;

  • Intocmeste adeverinte si alte documente solicitate de personal;

  • Inregistreaza concediile medicale, de odihna si alte absente ale angajatilor, incadrandu-le conform legii;

  • Administrarea dosarelor de personal si actualizarea bazei de date a angajatilor;

  • Intocmirea, verificarea si transmiterea catre superiorul ierarhic a diverselor rapoarte la cerere;