Acest job nu mai este activ.

ECONOMIST MARKETING (PRODUCȚIE)

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Iași

Candidatul ideal are experiență în domeniu și este un profesionist responsabil, implicat și organizat, cu bune abilități de comunicare și relaționare. Își dorește să lucreze într-o companie în continuă creștere, să se implice în dezvoltarea acesteia și să contribuie prin activitatea sa la obținerea unor bune rezultate economice, premisă pentru o dezvoltare individuală similară.

Responsabilități:
- aprovizionare, având în vedere analiza și selecția furnizorilor;
- supervizarea calității producției;
- urmărirea lansării în producție a comenzilor;
- realizarea calculațiilor și postcalculațiilor pentru activitatea de producție;
- menținerea relațiilor cu clienții;
- întocmirea rapoartelor specifice activității desfășurate;

- atitudine și prezentare ireproșabilă față de clienții companiei, respectând standardele acesteia;

- se implică în activitate participând cu interes și cu idei la dezvoltarea acesteia etc.

Cerințe:
- studii superioare economice;
- experiență: minim un an,
- persoană organizată, responsabilă, cu bune abilități de comunicare și interrelaționare,
- orientare către rezultate imediate;
- cunoștințe operare PC și contabilitate primară.

Beneficii:
- pachet salarial atractiv;
- lucru într-o echipă care își dorește să facă performanță;
- posibilitatea de a promova profesional în funcție de performanțele înregistrate și interesul manifestat pentru activitatea desfășurată.