Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabilitati principale:

  • Verificarea si inregistrarea deconturilor de cheltuieli si a ordinelor de deplasare pe centre de cost;
  • Emiterea si verificarea fiselor de avansuri de trezorerie pe fiecare salariat, ori de cate ori este necesar;
  • Verificarea si inregistrarea facturilor de achizitii materiale, obiecte de inventar si marfa;
  • Verificarea și revizuirea înregistrărilor și a documentelor privind furnizorii diversi;
  • Participarea la inventarierea anuala a patrimoniului;
  • Asigurarea suportului in cadrul departamentului;
  • Intocmirea de rapoarte si situatii specifice activitatii;
  • Emiterea de situatii diverse solicitate de supervizorul direct.

Cerinte:

  • Absolvent de studii superioare in domeniul economic;
  • Cunostinte avansate operare PC – MS Office (Excel);
  • Cunostinte foarte bune de limba engleza;
  • Aptitudini de comunicare si invatare, initiativa, flexibilitate, dinamism;
  • Capacitate de analiză şi sinteză;
  • Meticulozitate si acuratete, atentie la detalii.