Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, germană, maghiară

Adresa/ adresele jobului

Afumați; Voluntari; Ștefăneștii de Jos; Tunari

Responsabilitati:

- Introducerea, procesarea datelor si arhivarea documentelor;

- Verificarea datelor introduse si asigurarea corectitudinii lor;

- Gestiunea documentelor si monitorizarea fluxurilor de documente;

- Operarea diverselor inregistrari in sistemul informatic de gestiune al companiei:

- Mentinerea diverselor rapoarte si evidente necesare tuturor departamentelor: administrativ, comercial financiar-contabil;

- Comunicare eficienta interdepartamentala si/sau cu furnizorii companiei;

- Tratarea tuturor solicitarilor telefonice, identificarea neclaritatilor si oferirea de informatii si raspunsuri la intrebarile partenerilor - furnizori;

Cerinte:

- Studii medii/superioare in gestiune, contabilitate, financiar;

- Experienta anterioara nu este necesara

- Cunostinte medii de operare PC;

- Bune abilitati de comunicare;

- Acuratete  in lucrul cu documentele si prelucrarea datelor;

- Atentie la detalii, meticulozitate, viteza de operare;

- Persoana responsabila, organizata si orientata spre rezultate;

- Limba engleza, maghiara, germana constituie avantaj

Se ofera:

- mediu de lucru prietenos

- salariu fix in conformitate cu experienta si responsabilitatile postului;

- tichete de masa;

- asigurare transport sau decont;

-asigurare medicala privata

- orar: L-V: 08-16:00;