Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Suceava

Grup de firma MULTI CONSULT  Suceava cu activitati in domeniul contabilitatii-audit financiar-consultanta fiscala-insolventa-angajează pe baza de interviu ECONOMIST  cu atributii in domeniul de resurse umane si salarizare .

Descrierea jobului: Atributii specifice  in managementul resurselor umane,salarizare ,revisal si alte actitivati  adiacente clientii din  portofoliul  firmei;

Experienta, cunostinte:
- studii superioare economice in specializarea contabilitate si informatica de gestiune;
- experienta în domeniu salarizarii  de minim 1(unu) an ;
- cunoasterea aprofundata a legislatiei contabile, fiscale  si specifice aplicabile  in materie ;
- cunostinte  de baza privind dreptul muncii ;

-cunoașterea avansată a pachetului de programe Microsoft Office ;
- permis de conducere categoria B;

Profil personal:
- Competenţe în planificare, organizare, control şi comunicare
- Adaptabilitate la situaţii de criză si de stres profesional;
- Putere de decizie şi asumarea de responsabilităţi;
- Spirit de iniţiativă in gasirea celor mai optime solutii;
- Experienta in munca cu oamenii;
- Capacitatea de previziune şi de evaluare obiectivă;

-Bune abilități de comunicare, capacitate de organizare, planificare și prioritizare

Beneficii:

-Salariu motivant,tichete de masa si alte bonusuri ;

-Posibilitate de avansare in cadrul echipei;

-Mediu de lucru placut;